lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi / RoundBaltic diskusija par energoefektivitātes pasākumu ieviešanu pašvaldībās Kurzemes reģionā

2023.gada 12.janvarī Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar RoundBaltic projekta partneriem organizēja tiešsaistes apmācības semināru/diskusiju par privātā finansējuma piesaiste ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai - pašvaldība kā galvenais energoefektivitātes pasākumu ieviešanas katalizators. Pasākumā kopumā piedalījās vairāk nekā 60 reģistrēto dalībnieku no valsts un pašvaldības institūcijām, kā arī no privātā sektora un pakalpojumu sniedzēji.

Pasākuma mērķis bija veicināt izpratni par padziļinātas renovācijas ieviešanu daudzdzīvokļu un sabiedriskajās ēkās, kā arī labāku izpratni par ilgtspējīgu materiālu izmantošanu, nacionālo stimulu ieviešanu, informētību par izmaiņām likumdošanā un standartizēto energoefektivitātes finansēšanu.

 

Pasākuma programma pieejama šeit:

Pasākuma ierakstu varat apskatīt šeit:

Galvenā sesija: https://www.youtube.com/watch?v=siOXV7hNGNA

1.sesija: https://www.youtube.com/watch?v=tXFtHZOsFZw&t=6s

2.sesija: https://www.youtube.com/watch?v=Wjre64nBEOI&t=10s

 

Aicinām iepazīties ar diskusijas laikā demonstrētajām prezentācijām šeit

 

RoundBaltic projekta mērķis ir turpināt dialogu starp galvenajām ieinteresētajām pusēm Latvijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes projektiem un noteikt kopīgos uzdevumus un potenciālos uzlabojumus, kas būtu panākami esošajā politikas kontekstā un uzņēmējdarbības praksē.

 

 

 

Papildus informācija:

Sergejs Gomzjakovs, projekta vadītājs, tālr.+37127897302

 

 

Projektu finansē: 

 

 Horizon2020/Apvārsnis2020

 

 

 drukāt lapu