lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi / RoundBaltic diskusija - Turpmākie soļi privātā finansējuma piesaistes attīstībā energoefektivitātes finansēšanai

 

Aicinām Jūs piedalīties pasākumā par Turpmākiem soļiem privātā finansējuma piesaistes attīstībai energoefektivitātes finansēšanai. Pasākums norisināsies klātienē, 1.jūnijā plkst. 9:30 viesnīcā Pullman Riga Old Town, Jēkaba iela 24, Rīga. Dalība ir bez maksas, vietu skaits ierobežots. Pasākums notiek latviešu valodā. Pasākumu organizē Vides investīciju fonds sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Finanšu nozares asociāciju RoundBaltic projekta ietvaros.

Pasākuma programmu un reģistrācijas anketu skatīt šeit

Privātā finansējuma piesaiste ir viena no aktuālākajām tēmām pēdējā gada laikā kontekstā ar energoefektivitātes finansēšanu. Šī nacionālā apaļā galda diskusija kalpo kā instruments dažādu iesaistīto pušu – politikas veidotāju, ieviesēju, uzņēmēju un nozares ekspertu – dialogam un sadarbības veicināšanai. Pasākuma mērķis ir izveidot priekšlikumus nozarei un politikas veidotājiem, lai uzlabotu privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes finansēšanai Latvijā.

Pirmajā paneļdiskusijā tiks translēta  Vides investīciju fonds Facebook lapā no 10:00-12:00, piedalīsies un ar aktualitātēm dalīsies augsta ranga viedokļu līderi – pārstāvi no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Finanšu nozares asociācijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Klimata un Enerģētikas ministrijas un Ekonomikas ministrijas.

Savukārt paralēlajās apaļā galda diskusijās, kurās tiks aicināti aktīvi piedalīties arī pasākuma dalībnieki, tiks apskatītas tādas ar ilgtspējīgu finansēšanu saistītas tēmas kā pastāvīgas struktūras izveide un uzturēšana, energoefektivitātes ieviešanas atbalstam, priekšlikumi valsts politikas izmaiņām energoefektivitātes finansēšanā un energoefektivitātes sasniegumu mērķi līdz 2030. gadam un MVU ilgtspējība un attīstība.

Diskusijas moderēs Reinis Āboltiņš (enerģētikas eksperts), Gundars Rēders (žurnālists) un Māris Saulājs (SEB banka)

RoundBaltic projekta mērķis ir turpināt dialogu starp galvenajām ieinteresētajām pusēm Latvijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes projektiem, un noteikt kopīgos uzdevumus un potenciālos uzlabojumus, kas būtu panākami esošajā politikas kontekstā un uzņēmējdarbības praksē. Šajā dokumentā ir iekļauta pasākuma programma un diskutētās tēmas.

Pasākuma mērķis: Konstruktīvi ieteikumi politikas veidotājiem, valsts institūcijām un pašvaldībām privātā finansējuma piesaistes veicināšanai Latvijas ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanā.

 

Papildus informācija:

Sergejs Gomzjakovs, projekta vadītājs, tālr.+37127897302

 

Projektu finansē:

 

                                                                              Horizon2020/Apvārsnis2020

           drukāt lapu