lv en
Home
Site map
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi

16.09.2013 - Aicinām piedalīties Līvānu enerģijas dienas seminārā

SIA "Vides investīciju fonds" saistībā ar projektu "Bioenergy Promotion 2" un "SEAP PLUS" ieviešanu viesosies un uzstāsies ar prezentācijām Līvānu novada organizētajā Enerģijas dienā, kas notiks šī gada 19.septembrī. Enerģijas dienas ietvaros tiks organizēts unikāls seminārs par to, kā efektīvāk izmantot dažāda veida enerģiju Jūsu ikdienā, mobilā "Zaļā laboratorija" un daudzi citi pasākumi.

26.08.2013 - 18.oktobrī Rīgā notiks starptautiska konference par bioenerģijas attīstību

 

SIA "Vides investīciju fonds" organizēs starptautisku konferenci par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā. Reģistrācija konferencei "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" būs pieejama no 2. septembra. Reģistrējoties laicīgi (līdz 27.septembrim) būs iespēja saņemt ielūgumu ar kuru ieeja izstāžu centrā būs bez maksas. Sekojiet informācijai Fonda mājas lapā!

01.07.2013 - Pieejams projekta Bioenerģijas izmantošanas veicināšana buklets

Piedāvājam iepazīties ar projekta "Bioenergy Promotion 2" bukletu "Enerģētikas plānošana vietējā un reģionālā līmenī — labas prakses piemēri Baltijas Jūras reģionā", kurā apkopoti enerģētikas sektora plānošanas labās prakses piemēri no 7 demonstrāciju reģioniem Baltijas Jūras reģionā un citiem projekta komunikāciju materiāliem. 

25.06.2013 - Diskutēs par ilgtspējīgas bioenerģijas nozīmi nākotnes enerģijas sistēmās

Eiropas Ilgtspējīgas enerģijas nedēļas ietvaros (24 - 28.jūnijs) Brisēlē notiks Baltijas Jūras transnacionālās sadarbības programmas projekta "Bioenergy Promotion 2" diskusiju seminārs "Ilgtspējīga bioenerģija nākotnes enerģijas sistēmā". Seminārā tiks izcelts līdzīgais un atšķirīgais salīdzinot dažādas enerģijas sistēmas, to ieguvumi un trūkumi ņemot vērā šī brīži politikas attīstību ES līmenī. Diskusiju tēma ir aktuāla, jo tieši šobrīd Eiropas Komisija plāno veikt grozījumus pastāvošajā cietvielu un gāzveida biomasas politiskajā regulējumā.  

20.05.2013 - Eksperti izstrādā rekomendācijas Latgales bioenerģijas reģionam

Lai veicinātu Latgales kā bioenerģijas reģiona attīstību 2013.gada aprīlī 4 dienu vizītes laikā Latgales reģionā projekta "Bioenergy promotion 2" partneri no Vācijas un Dānijas apmeklēja vairākus interesantus enerģijas sektora objektus kā koģenerācijas stacijas, biogāzes ražošanas stacija, katlu mājas, kā arī tipiskākās reģiona meža teritorijas un dzīvojamie apvidi, lai varētu sniegt ieteikumus reģiona bioenerģijas attīstības plānošanai. 18. aprīlī Rēzeknē, centrā "Zeimuļs" SIA "Vides investīciju fonds" organizēja semināru "Latgale - bioenerģijas reģions: stratēģija un rīcības" ar mērķi prezentēt projekta partneru no Vācijas un Dānijas pieredzi bioenerģijas plānošanā savā valstī un reģionā, kā arī sniegt rekomendācijas balstoties uz veiktajiem novērojumiem un diskusijām Latgales reģionā.drukāt lapu