lv en
Home
Site map
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi

16.04.2013 - Semināra par tehnoloģiskajiem risinājumiem prezentācijas

Vides investīciju fonds projekta "Bioenergy Promotion 2" ietvaros sadarbībā ar Tukuma novada domi šī gada 11.aprīlī rīkoja "Enerģijas dienu Tukumā", kurā tika piedāvāta iespēja apmeklēt semināru "Tehnoloģiskie risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai", kas notiks Tukuma Ledus Halles konferenču zālē.

09.04.2013 - Aicinām uz semināru Latgales attīstībai kā bioenerģijas reģionam

Lai veiksmīgāk plānotu enerģijas rīcības pašvaldības un reģionālā līmenī, kā arī, lai veicinātu Latgales reģiona attīstību kā bioenerģijas reģionam, SIA „Vides investīciju fonds” Baltijas Jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta „Bioenergy Promotion 2” ietvaros organizē semināru, kas palīdzēs smelties idejas no ārvalstu pieredzes un arī citām pašvaldībām Latvijā.

22.03.2013 - Aicinām apmeklēt semināru par atjaunojamo energoresursu tehnoloģijām

Vides investīciju fonds projekta "Bioenergy Promotion 2" ietvaros sadarbībā ar Tukuma novada domi šī gada 11.aprīlī rīko "Enerģijas dienu Tukumā", kurā tiek piedāvāta iespēja apmeklēt semināru "Tehnoloģiskie risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai", kas notiks Tukuma Ledus Halles konferenču zālē plkst. 11:00-15:00.

02.01.2013 - Darbu uzsācis virtuālais Bioenerģijas atbalsta sekretariāts

Baltijas Jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2007. – 2013.  projekta "Bioenergy Promotion" partneri izveidojuši virtuālo Bioenerģijas atbalsta sekretariātu. Sekretariāts ir izveidots ar mērķi atbalstīt reģionus attīstīt un ieviest reģionālās bioenerģijas stratēģijas un plānus. 

10.12.2012 - Eksperti diskutēs par bioenerģijas attīstības ietekmi uz dabas, sociālo un ekonomikas vidi

SIA „Vides investīciju fonds” Baltijas Jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta „Bioenergy Promotion 2” ietvaros šī gada 13.decembrī, Eiropas Savienības mājā, Aspazijas ielā 28 organizē ekspertu diskusiju ”Ilgtspējīga bioenerģija: dabas kapitāls un ekonomika”. Diskusija tiek rīkota saistībā ar semināru: Nature Capital and Green Economy, Towards a Strategy for the Baltic Region, kas notiek Rīgā 14.decembrī ar Friedrich Ebert Stiftunga fonda atbalstu.drukāt lapu