lv en
Home
Site map
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi

30.11.2012 - Baltijas Jūras valstis sadarbojas bioenerģijas veicināšanai reģionā

Baltijas Jūras Valstu Padomē projekta Bioenergy Promotion 2 ietvaros tika organizēta apaļā galda diskusija ar mērķi integrēt Bioenergy Promotion projekta rezultātus transnacionālā, Baltijas Jūras reģiona līmeņa politikā un likumdošanā. Diskusijas mērķis bija izveidot un nostiprināt dialogu starp projekta partneriem un Ilgtspējīgas Attīstības ekspertiem no BJV padomes, kā arī Baltic21 projektu dalībniekiem ar uzdevumu veicināt bioenerģijas sistēmu attīstību un izplatību reģionā.

29.10.2012 - Bioenergy Promotion 2 projekta uzsākšanas seminārs Tukumā 6.novembrī

SIA "Vides investīciju fonds" uzsākot Baltijas Jūras reģiona 2007.-2013. programmas projekta "Bioenergy Promotion 2" ieviešanu organizē projekta nacionālo semināru Tukumā šī gada 6.novembrī. Seminārā plānots, pārrunāt pašvaldības pieredzi ieviešot Ilgtspējīgo enerģijas rīcības plānu (SEAP) Tukuma novadā, kas tika izstrādāts projekta "Bioenergy Promotion" ietvaros 2011.gadā. Tukuma pašvaldība iepazīstinās ar SEAP ieviešanas aktivitātēm, kas jau ieviestas pašvaldībā, kas plānotas nākotnē, kā arī dalīsies pieredze par problēmām un iespējām ieviešot aktivitātes.

15.10.2012 - Bioenergy Promotion 2 - Projekta vizīte Latgalē bioenerģijas stratēģijas attīstībai

SIA "Vides investīciju fonds" Baltijas Jūras reģiona sadarbības programmas 2007-2013 projekta "Bioenergy Promotion 2" ietvaros oktobra sākumā viesojās Latgalē ar mērķi veicināt reģionālās bioenerģijas attīstības stratēģijas izveidi un ieviešanu. Ekspertu vizītes mērķis bija izzināt esošo situāciju reģionā bioenerģijas plānošanā un motivēt pašvaldības aktīvāk iesaistīties šajās aktivitātēs, lai veicinātu novada ilgtspējīgu attīstību un ekonomisko izaugsmi.

14.10.2012 - Bioenergy Promotion 2 projektā pirmie komunikāciju materiāli

Baltijas Jūras reģiona sadarbības programmas 2007-2013 projekta "Bioenergy Promotion" projekta turpinājuma posma  "Bioenergy Promotion 2" pirmie komunikācijas materiāli pieejami publiski. Tos var lejuplādēt projekta mājas lapā -  www.bioenergypromotion.net kā arī visi komunikāciju materiāli pieejami šeit.

13.10.2012 - Fonds uzsāk projekta Bioenergy Promotion 2 ieviešanu

SIA "Vides investīciju fonds" (Fonds) šī gada augusta beigās uzsāka Baltijas jūras reģiona programmas 2007 – 2013 projekta "Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 – rīcības plānu ieviešana" (Bioenergy Promotion 2) ieviešanu. Projekta mērķis ir nostiprināt virzību uz ilgtspējīgu, konkurētspējīgu un teritoriāli integrētu bioenerģijas sektora attīstību Baltijas Jūras reģionā. Projekta turpinājuma posma galvenais mērķis ir ieviest projekta pamata stadijā sasniegtos rezultātus ar demonstrāciju, testēšanas un pārneses aktivitātēm.drukāt lapu