lv en
Home
Site map
Email

Login

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Gliemju audzēšana, apstrāde un izmantošana komerciālos nolūkos Baltijas jūras reģionā / Jaunumi / Baltijas jūras gliemju audzēšanas attīstībai tikšanās Somijā

Lai veicinātu gliemju audzēšanas biznesa attīstību, projekta CB58 "Baltic EcoMussel" ietvaros Fonda projektu vadītāja Zaiga Ozoliņa 26.-28.novembrim dosies uz projekta darba grupas tikšanos Somijā, Ekenas pilsētā (Ekenäs/Tammisaari).

Pirmajā tikšanās dienā projektā iesaistītie partneri no Austrumzviedrijas Enerģētikas aģentūras, Kurzemes plānošanas reģiona,  Somijas „Novia” Augstskolas un Fonda diskutēs par līdz šim projektā paveikto.

Otrajā dienā partneriem iespēja apmeklēt Somijas reģionālās darba grupas tikšanos, kuras mērķis ar gliemju audzēšanas biznesa iespējām iepazīstināt vietējos zvejniekus, zinātniekus un citus abu nozaru institūciju pārstāvjus. Tikšanās laikā Somijas projekta partnera pārstāvis Eliecer Díaz stāstīs par gliemju audzēšanas ekoloģisko nozīmi Baltijas jūrā, Zviedrijas kolēģi dalīsies pieredzē par Ālandu salās izveidotās gliemju fermas darbību, Zaiga Ozoliņa no Fonda stāstīs par biznesa plāna izstrādi gliemju audzēšanas biznesa uzsākšanai u.c.

Tā kā līdzīga tikšanās Liepājā jau rīkota šī gada 30.augustā, būs iespējams salīdzināt, kādas tēmas un jautājumi aktuāli Somijas zvejniekiem, šo jauno biznesa virzienu uzsākot.
 

Projektu finansē

Centrālās Baltijas jūras reģiona INTERREG IV A programmā "INTERREG IV A Programme 2007-2013" ar ERAF atbalstu

 

Projekta mājas lapadrukāt lapu