lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu (PRIMES) / Jaunumi

24.05.2016 - PRIMES projekta 4. elektroniskais ziņu izdevums

Aicinām Jūs iepazīties ar Zaļā publiskā iepirkuma projekta PRIMES elektronisko ziņu izdevumu #4, lai uzzinātu par jaunumiem un sasniegumiem citās Eiropas valstīs zaļā iepirkuma jomā, kā arī apskatītu labās prakses piemērus no Latvijas.

PRIMES elektroniskais ziņu izdevums #4

18.03.2016 - Projekts PRIMES organizē diskusiju par šķeldas un granulu zaļo iepirkumu

2016.gada 9.martā Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju tās telpās organizēja diskusiju par šķeldas un granulu zaļo iepirkumu. Tikšanās tika organizēta ar nozares pārstāvjiem, kā arī tika aicinātas piedalīties pašvaldības, kurām interesē iepirkt šķeldu un granulas, kas iegūtas no likumīgiem avotiem, ko apliecina koksnes izsekojamības sertifikāti.

15.02.2016 - Carnikavas novada pašvaldība sadarbībā ar projekta PRIMES organizē diskusiju projektētājiem un arhitektiem

2016.gada 10.februārī Carnikavas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Vides investīciju fondu organizēja semināru potenciālajiem izpildītājiem Carnikavas novada pašvaldība gatavotajā iepirkumā - Carnikavas novada pašvaldības plānotais zaļais iepirkums: izglītības un sporta infrastruktūras projektēšana.

11.12.2015 - Zaļā publiskā iepirkuma praktisko semināru cikls reģionos ir noslēdzies

4. decembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā noslēdzās praktisko semināru cikls – par Zaļā publiskā iepirkuma pielietošanu praksē pašvaldībās un valsts un pašvaldību uzņēmumos. 

01.12.2015 - Primes projekta komanda apmeklē projekta piekto sanāksmi Lionā, Francijā

Laika posmā no 2015.gada 25. līdz 27. novembrim projketa partneri apmeklēja Francijas pilsētu Lionu, kurā tika organizēta piektā projekta partneru sanāksme, kas ilga divas dienas. drukāt lapu