lv en
Home
Site map
Email

Login

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā / Jaunumi / SEAP PLUS projekta komanda iepazīstina pašvaldību vadītājus ar Pilsētu mēru pakta kustību

2014. gada 8. aprīlī Latvijas Pašvaldību savienības Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas sēdē, pašvaldību vadītāji tika iepazīstināti ar Pilsētu mēru pakta kustību, Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plāniem kā arī ar SEAP PLUS projekta rezultātiem.

SEAP PLUS projekta vadītāja sniedza atbildes klātesošajiem pašvaldību pārstāvjiem par ieguvumiem un iespējām pievienojoties kustībai kā arī iepazīstināja ar to piecu pašvaldību pieredzi, kam projekta ietvaros tika sniegts tehniskais atbalsts Ilgtspējīgas Enerģētikas plānu izstrādē.

Aicinām iepazīties ar prezentāciju.

Projekta vadītāja: Aija Zučika (E - pasts: aija.zucika@lvif.gov.lv, tel. 0037167845111)

SIA "Vides investīciju fonda” īstenotā projekta SEAP PLUS mērķis ir sekmēt ilgtspējīgas enerģijas pārvaldi reģionos, veicinot pašvaldības iesaistīti Pilsētu mēru paktu kustībā, kā arī izstrādājot ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānus. Latvijā projekta aktivitātes tiek īstenotas Latgales plānošanas reģiona pašvaldībās.

Projekts tiek ieviests ar ES finansēšanas programmas "Intelligent Energy - Europe" finansiālu atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Grieķijas Tehniskā kamera, un projektā apvienoti partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2014. gada 30. septembrim.

 drukāt lapu