12.10.2018 - SIA Vides investīciju fonds dodas uz projekta sanāksmi Arnemā, Nīderlandē

Šī gada oktobra sākumā projekta CircularPP darba komanda devās komandējumā uz Arnemu, Nīderlandi, kur tika organizēta trešā projekta sanāksme un otrā Uzraudzības komitejas sanāksme. 

04.06.2018 - Projekta CircularPP pirmais elektroniskais ziņu izdevums

Aicinām iepazīties ar projekta CircularPP pirmo elektronisko ziņu izdevumu – Newsletter #1

Kā arī, lai uzzinātu vairāk par projektu, apmeklēt projekta izveidoto mājas lapu circularpp.eu

15.03.2018 - Vides investīciju fonds organizē projekta CircularPP partneru sanāksmi Rīgā

SIA Vides investīciju fonds programmas Interreg Baltijas jūras reģions projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm, saīsinājumā CircularPP ietvaros no 2018.gada 6. līdz 8.martam organizēja projekta uzraudzības komitejas sapulci un partneru sanāksmi Rīgā. Projektā piedalās 10 partneri un aktivitātes tiek īstenotas 7 valstīs - Latvijā, Krievijā, Polijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Somijā un Dānijā. projekta ieviešanas laiks ir 36 mēneši, no 01.09.2017. līdz 01.09.2020.  

13.03.2018 - Projekts CircularPP organizē apmācības par aprites iepirkumu

2018.gada 6.martā projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) ietvaros tika organizētas apmācības par Aprites ekonomiku un aprites iepirkumu projektā iesaistītajām pilot-pašvaldībām. Apmācības organizēja projekta partneri, kuri pilda mentoru lomu no Infrastruktūras un vides ministrijas (Rijkswaterstaat, Nīderlande) sadarbībā ar partneriem no Velsas. Apmācībās piedalījās arī pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Latvijas mēbeļu asociācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kā arī projekta partneri no Krievijas - Sanktpēterburgas Ekonomikas augstskolas.

29.01.2018 - Circular PP projekta komanda apmaklē apmācības Hāgā, Nīderlandē

No 2018.gada 23. līdz 25.janvārim Hāgā, Nīderlandē projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) ietvaros tika organizētas apmācības par Aprites ekonomiku un Aprites iepirkumu projektā iesaistītajām pilot-pašvaldībām.