lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Enerģijas kopienas kā platforma AER izmantošanai elektroenerģija ražošanā COME RES / Jaunumi

16.03.2022 - COME RES tematiskā sanāksme - aktuālie jautājumi atjaunojamo energoresursu kopienu veidošanas un darbības risinājumu meklēšanā.

2022.gada 16. februārī COME RES projekta ietvaros notika tematiskajā sanāksme par labās prakses piemēriem atjaunojamās enerģijas kopienu izveidē projekta partnervalstīs, kā arī atjaunojamo energoresursu kopienu virzošajiem faktoriem un šķēršļiem.

09.02.2022 - COME RES. Ir sākusies enerģijas kopienu veidošanās, paātrināsim to!

COME RES projekta ietvaros sagatavots politikas pārskats nr.2., kas sniedz ieskatu par to, kā enerģijas kopienu jautājumi skar vairākas regulējuma jomās.

22.01.2022 - COME RES. Atjaunojamās enerģijas kopienas – cik tuvu mēs esam to ieviešanai un darbībai?

COME RES projekta ietvaros sagatavots politikas pārskats nr.1. kas sniedz ieskatu par to, kāda ir dalībvalstu pašreizējā situācija un labās prakses piemēri direktīvu nosacījumu pārņemšanas un ieviešanas procesā.

01.12.2021 - COME RES. Kopienu projektu potenciāls atjaunojamo energoresursu izmantošanas paplašināšanai

COME RES projekta ietvaros sagatavota faktu lapa par atjaunojamās enerģijas kopienām.

10.07.2021 - COME RES:Apspriež atjaunojamās enerģijas kopienu perspektīvas

Atjaunojamās enerģijas kopienu veidošanas procesa Latvijā aktuālo jautājumu apskats un diskusijas par tiem bija Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” projekta “COME RES” pirmās tematiskās sanāksmes uzmanības centrā 2021.gada 17. jūnijā.drukāt lapu