lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Enerģijas kopienas kā platforma AER izmantošanai elektroenerģija ražošanā COME RES / Jaunumi

02.02.2023 - COME RES. Konference. Atjaunojamās enerģijas kopienu attīstība Eiropā

Noslēdzoties COME RES projektam, Briselē, Beļģijā tiek rīkota konference "Atjaunojamās enerģijas kopienu attīstība Eiropā".

30.01.2023 - COME RES. Projekta noslēguma sanāksme

COME RES projekta komanda tikās projekta noslēguma sanāksmē.

11.01.2023 - COME RES. Esam tuvu, bet mērķis vēl nav sasniegts

COME RES projekta ietvaros sagatavots politikas pārskats nr.3., kurā īsi apkopots progress saistībā ar AED II nosacījumu attiecībā uz AEK (direktīvas 2.16 un 22. panti) pārņemšanu un ieviešanu kopš 2021. gada februāra.

01.12.2022 - COME RES. Sniedz pārskatu par aktuālo un līdz šim paveikto projekta kontekstā

Energokopienu tiesiskā regulējuma aktualitātes Latvijā, mikroģeneratoru pieslēgšanas nosacījumi, inovatīvi risinājumi enerģētiskās nabadzības mazināšanai, atbalsta shēmu energokopienām novērtējums partnervalstīs - šiem un arī citiem svarīgiem tematiem bija veltīts COME RES projekta seminārs, kas notika 24. novembrī, Rīgā.

07.10.2022 - COME RES. Diskutē par atjaunojamās enerģijas kopienu izveidi un pārvaldību

Labās prakses pieredze pašvaldības iniciētu (virzītu) enerģijas kopienu izveidē un pārvaldībā un šādas pieredzes elementi, kas noderīgi Latvijā, bija 2022. gada 6. oktobrī notikušās COME RES projekta tematiskās sanāksmes pamattēma.drukāt lapu