lv ru en
Home
Site map
EmailSīkāku informāciju par
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta
ieviešanas uzraudzību SKATĪT ŠEIT


Login

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

29.08.2014 - SEAP PLUS projekts aicina apmeklēt semināru par nacionālo enerģētikas politiku un Pilsētu mēru pakta kustību

Latvijas Vides investīciju fonds 2014. gada 11. septembrī sadarbībā ar Pilsētu Mēru pakta biroju rīko semināru „Nacionālā enerģētikas politika un Pilsētu mēru pakta kustības attīstības Latvijā”

18.08.2014 - Publicēts ikgadējais Pasīvo ēku elektroniskais ziņu izdevums

Augusta sākumā tika publicēts ikgadējais Pasīvo ēku elektroniskais ziņu izdevums - Passive House Newsletter 2014. 

Projektā Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni piedalās 14 partneri no 11 valstīm. Ikvienam, kam interesē Pasīvās ēkas, to ieviešanas attīstība, piemēri no Latvijas un citām Eiropas dalībvalstīm, laipni lūdzam ieskatīties projekta Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni (PassREg) elektroniskajā ziņu izdevumā, kas publicēts visās projekta partnervalstu valodās, arī latviešu!

11.08.2014 - SEAP PLUS projekta komanda tiekas ar Tadžikistānas un Kirgizstānas pārstāvjiem

2014. gada 6. augustā Latvijas Vides investīciju fonds uzņēma pārstāvjus no Tadžikistānas un Kirgizstānas, lai iepazīstinātu ar Fondu un Pilsētu Mēru pakta kustību Latvijā, ievešot SEAP PLUS projektu.

07.07.2014 - Projektu ieviešanas seminārs

Aicinām apmeklēt Vides investīciju fonda organizēto semināru finansējuma saņēmējiem KPFI finansēto projektu konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā - atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai".

04.07.2014 - Projektu ieviešanas seminārs

Aicinām apmeklēt Vides investīciju fonda organizēto semināru finansējuma saņēmējiem KPFI finansēto projektu konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" IV kārtā.drukāt lapu

Nedēļas jautājums

big online meds choise, USA ventolin online