lv ru en
Home
Site map
EmailSīkāku informāciju par
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta
ieviešanas uzraudzību SKATĪT ŠEIT


Login

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

28.04.2015 - Baltic Flows projekta komanda apmeklē projekta sanāksmi un rīcības plāna konferenci Briselē, Beļģijā

Projekta "Baltic Flows - Lietus ūdens plūsmas apsaimniekošana un uzraudzība Baltijas jūras sateces baseinā" komanda, laika posmā no 2014. gada 20. līdz 22. aprīlim apmeklēja projekta sanāksmi un rīcības plāna konferenci Briselē, Beļģijā.

24.04.2015 - Starptautiska konference - Zaļā publiskā iepirkuma ieviešana praksē, 21. maijā, Rīgā

Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar programmas Inteliģenta Enerģija Eiropai projektiem PRIMES un GPP2020 organizē starptautisku konferenci par zaļo publisko iepirkumu un tā ieviešanu praksē. Iepirkumu speciālisti un ar šo jomu saistītie eksperti tiek aicināti apmeklēt semināru, kas notiks 21. maijā, Rīgā Avalon Hotel telpās. Konference sniegs ieskatu labās prakses piemēros no visas pasaules, kā arī diskutēs par metodēm, kā pārvarēt esošās barjeras, lai to ieviestu praksē dažādās kategorijās, gan starp iepirkumu veicējiem pasūtītājiem, gan iepirkto pakalpojumu un produktu piegādātājiem. 

22.04.2015 - PassREg projekta komanda piedalās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā

Projekta "Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni - PassREg" projekta komanda laika posmā no 16.-20. aprīlim piedalījās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā.

14.04.2015 - PassREg projekts aicina apmeklēt Reģionālo celtniecības forumu Rēzeknes Augstskolā

SIA Vides investīciju fonds un Rēzeknes Augstskola 2015.gada 23. aprīlī aicina apmeklēt diskusiju semināru, kurā mēģināsim rast atbildes uz jautājumu - Vai Latvijas ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai? Iepazīsimies ar piemēriem, kā uzlabot būvniecībā nodarbināto profesionāļu gatavību un izglītības programmu atbilstību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam. 

07.04.2015 - Baltic Flows projekts organizēja sanāksmi par Latvijas pieredzi ar lietus ūdens saistīto projektu ieviešanu

Latvijas Vides investīciju fondu sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu un Fizikālās enerģētikas institūtu 2015. gada 1. aprīlī Rīgas domē rīkoja sanāksmi:„ Latvijas pieredze ar lietus ūdens saistīto projektu ieviešanā - sasniegtie rezultāti, izaicinājumi, vajadzības”.drukāt lapu

Nedēļas jautājums

big online meds choise