lv ru en
Home
Site map
EmailSīkāku informāciju par
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta
ieviešanas uzraudzību SKATĪT ŠEIT


Login

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

17.03.6102 - Jaunās profesionālās pilnveides izglītības programmas energoefektīvā būvniecībā saņem nozares ekspertu atbalstu

Projekta Build Up Skills FORCE ietvaros turpinās sarunas ar būvniecības un izglītības nozares ekspertiem un atbildīgo ministriju pārstāvjiem, lai gūtu atbalstu projekta ietvaros izstrādātajām profesionālās pilnveides programmām un aktualizētu kvalificēta darbaspēka nozīmību būvniecības un renovācijas nozarē. Jau iepriekš ziņots, ka projekta BUILD UP Skills FORCE ietvaros tiek izstrādātas divas profesionālās pilnveides izglītības programmas, lai paaugstinātu būvdarbu veicēju zināšanas un prasmes – „Ēku siltināšanas darbi un energoefektīva renovācija” un „Inženierkomunikāciju izolēšanas darbi”. Projekta pārstāvji ir tikušies gan ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), gan ar Būvniecības nozares ekspertu padomes (NEP), gan Ekonomikas ministrijas (EM) pārstāvjiem. Tuvākajā nākotnē plānotas arī tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un citu to institūciju pārstāvjiem institūcijām, kuru pārziņā ir ilgtspējīgas būvniecības un izglītības attīstība Latvijā.

20.03.2015 - Baltic Flows projekts aicina uz sanāksmi par Latvijas pieredzi ar lietus ūdens saistīto projektu ieviešanu.

Latvijas Vides investīciju fondu sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu un Fizikālās enerģētikas institūtu 2015. gada 1. aprīlī Rīgas domē rīko sanāksmi:„ Latvijas pieredze ar lietus ūdens saistīto projektu ieviešanā - sasniegtie rezultāti, izaicinājumi, vajadzības”.

16.03.2015 - Latvijas Vides investīciju fonds rīkoja semināru - Latvijas enerģētikas sektora ilgtspējības veicināšana

Latvijas Vides investīciju fonds 2015. gada 11. martā Rēzeknē sadarbībā ar ManagEnergy iniciatīvu rīkoja semināru: ”Latvijas enerģētikas sektora ilgtspējības veicināšana”

13.03.2015 - Diskusiju seminārs profesionālā izglītība energoefektīvu ēku būvniecībai

SIA Vides investīciju fonds Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni - PassREg projekta ietvaros 5. martā organizēja diskusiju semināru, kurā mēģināja rast atbildes uz  jautājumu - Vai Latvijas profesionālās izglītības sistēma ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai? Kā arī iepazīstināja ar piemēriem, kā uzlabot izglītības programmu gatavību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam.

06.03.2015 - Aicinām Jūs uz apmācībām par Zaļo publisko iepirkumu 24.martā.

Aicinām Jūs uz apmācībām par Zaļo publisko iepirkumu 24.03. plkst.11:00, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, ES Māja!

Vēlamies jūs informēt, ka Ministru Kabinets ir apstiprinājis Zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) veicināšanas plānu 2015.-2017.gadam, tādēļ SIA Vides investīciju fonds organizē 24. martā apmācības pašvaldībām par dažādām zaļā iepirkuma produktu grupām.drukāt lapu

Nedēļas jautājums

big online meds choise