lv ru en
Home
Site map
EmailSīkāku informāciju par
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta
ieviešanas uzraudzību SKATĪT ŠEIT


Login

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

24.11.2014 - Projekta Primes partneru sapulce Koprivnicā, Horvātijā

No šā gada 17. līdz 19. novembrim Koprivnicā, Horvātijā norisinājās trešā partneru sanāksme projekta "Primes - Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu" ietvaros.

Sapulcē piedalījās arī projekta partneri no Latvijas, SIA Vides investīciju fonda projekta vadītāja. Projekta sapulces pirmajā dienā tika izrunāts projekta veicamo aktivitāšu progress, sasniegumi un problēmjautājumi, kur katrs projekta partneris sniedza prezentāciju par situāciju savā reģionā, savukārt aktivitāšu vadītāji jeb darba paku līderi informēja par esošajām un turpmākajām aktivitātēm, kuras jāveic nākamajā periodā. 

13.11.2014 - No 7.-9. novembrim Latvijā norisinājās Pasīvo ēku atvērtās durvju dienas

No šā gada 7.-9. novembrim visā pasaulē norisinājās Pasīvo ēku atvērtās durvju dienas, tostarp arī Latvijā Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni – PassREg projekta ietvaros, SIA Vides Investīciju fonds sadarbībā ar Ērgļu Profesionālo vidusskolu un Rīgas Industriālo Parku šo dienu ietvaros rīkoja informatīvas diskusijas, lai informētu sabiedrību par pasīvo ēku vēsturi, būtību un priekšrocībām.

29.10.2014 - Pasīvās mājas atver savas durvis

Jau trešo gadu SIA „Vides investīciju fonds” organizē Pasīvo māju atvērtās durvju dienas visā Latvijā. Interesentus aicinām piedalīties un iepazīties ar sīkāku informāciju un apskates vietām, kā arī laicīgi pieteikties to apmeklējumiem. Pasīvajās mājās „ekstrēma” enerģijas efektivitāte nav tikai iespējamība, bet fakts. Savās pasīvajās privātmājās iemītnieki patērē aptuveni 10% no tā, cik daudz parastajai mājai vai ēkai nepieciešams patērēt siltumam un ventilācijai. Tai pašā laikā šāda ēka sniedz augstu kvalitāti un komfortu gan gaisa kvalitātei, gan telpu temperatūrai. No 7. līdz 9. novembrim interesentiem būs iespējas pašiem apskatīt un pieredzēt, kā tas notiek un funkcionē ēkās, kas piedalās pasīvo māju atvērtajās durvju dienās šajā nogalē.

20.10.2014 - PassREg projekts piedalās izstādē Vide un Enerģija 2014

No 2014.gada 16. līdz 19. oktobrim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās ikgadējais pasākums izstāde „Vide un Enerģija 2014”, kurā piedalījās arī SIA Vides investīciju fonds. Izstāde ir lielākais energoefektivitātes pasākums Baltijas valstīs un ik gadu pulcē kopā ap 100 uzņēmumu, kas tajā piedalās. Izstāde ir papildināta ar dažādiem blakus pasākumiem kā konferencēm, semināriem, preses konferencēm u.tml. Tās pulcē nozares ekspertus, lai veidotu diskusiju un apspriestu novitātes nozarē.

16.10.2014 - PassREg projekts jau otro reizi Latvijā piedāvā apmācības kursu - Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks

 

Šā gada 24.oktobrī SIA „LBS – Konsultants” mācību telpās sāksies jau otrais  – Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks kursa cikls, ko organizē vienīgais kursu turētājs Latvijā biedrība Passive House Latvija.

Kursu norisi un dienas kārtību skatīt šeit – Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks      drukāt lapu

Nedēļas jautājums

big online meds choise generic ventolin