lv ru en
Home
Site map
EmailSīkāku informāciju par
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta
ieviešanas uzraudzību SKATĪT ŠEIT


Login

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

20.10.2014 - PassREg projekts piedalās izstādē Vide un Enerģija 2014

No 2014.gada 16. līdz 19. oktobrim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās ikgadējais pasākums izstāde „Vide un Enerģija 2014”, kurā piedalījās arī SIA Vides investīciju fonds. Izstāde ir lielākais energoefektivitātes pasākums Baltijas valstīs un ik gadu pulcē kopā ap 100 uzņēmumu, kas tajā piedalās. Izstāde ir papildināta ar dažādiem blakus pasākumiem kā konferencēm, semināriem, preses konferencēm u.tml. Tās pulcē nozares ekspertus, lai veidotu diskusiju un apspriestu novitātes nozarē.

16.10.2014 - PassREg projekts jau otro reizi Latvijā piedāvā apmācības kursu - Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks

 

Šā gada 24.oktobrī SIA „LBS – Konsultants” mācību telpās sāksies jau otrais  – Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks kursa cikls, ko organizē vienīgais kursu turētājs Latvijā biedrība Passive House Latvija.  

Kursu norisi un dienas kārtību skatīt šeit – Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks      

 

09.10.2014 - Līdzjūtība

Pārtrūka stīga, apklusa dziesma,
Apdzisa zvaigznes, saira sapņi.
Viss tas notika pēkšņi un strauji.
Pielijis sāpju un asaru trauks...

SIA “Vides investīciju fonds” kolektīvs dala bēdu smagumu kopā ar ģimeni un tuviniekiem, aizvadot mūžībā mūsu kolēģi Artūru Malēju.

03.10.2014 - PassREg projekta pārstāvji apmeklē projekta sapulci Sofijā, Bulgārijā

Projekta „PassREg – Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni” komanda laika posmā no 30.septembra līdz 1.oktobrim devās uz Sofiju, Bulgāriju, lai piedalītos projekta organizētajā seminārā un projekta partneru sapulcē.

23.09.2014 - SEAP PLUS projekta komanda piedalās projekta noslēguma sanāksmē Nikosijā, Kiprā

Projekta „Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā” komanda laika posmā no 2014. gada 18. septembrim līdz 19. septembrim apmeklēja Nikosiju, Kipru, lai piedalītos projekta noslēguma darba sanāksmē.drukāt lapu

Nedēļas jautājums

big online meds choise, USA zoloft online