lv ru en
Home
Site map
EmailSīkāku informāciju par
Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta
ieviešanas uzraudzību SKATĪT ŠEIT


Login

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

22.04.2015 - PassREg projekta komanda piedalās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā

Projekta "Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni - PassREg" projekta komanda laika posmā no 16.-20. aprīlim piedalījās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā.

14.04.2015 - PassREg projekts aicina apmakelēt Reģionālo celtniecības forumu Rēzeknes Augstskolā

SIA Vides investīciju fonds un Rēzeknes Augstskola 2015.gada 23. aprīlī aicina apmeklēt diskusiju semināru, kurā mēģināsim rast atbildes uz jautājumu - Vai Latvijas ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai? Iepazīsimies ar piemēriem, kā uzlabot būvniecībā nodarbināto profesionāļu gatavību un izglītības programmu atbilstību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam. 

07.04.2015 - Baltic Flows projekts organizēja sanāksmi par Latvijas pieredzi ar lietus ūdens saistīto projektu ieviešanu

Latvijas Vides investīciju fondu sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu un Fizikālās enerģētikas institūtu 2015. gada 1. aprīlī Rīgas domē rīkoja sanāksmi:„ Latvijas pieredze ar lietus ūdens saistīto projektu ieviešanā - sasniegtie rezultāti, izaicinājumi, vajadzības”.

27.03.2015 - Projekta PRIMES apmācības par Zaļo publisko iepirkumu

2015.gada 24. martā SIA Vides investīciju fonds projekta PRIMES ietvaros organizēja apmācību semināru pašvaldību iepirkuma speciālistiem attiecībā uz zaļo publisko iepirkumu un to kritēriju piemērošanu pašvaldību izstrādātajām tehniskajām specifikācijām izmantojot ES vadlīnijas un labās prakses piemērus. 

20.03.2015 - Aicinām apmeklēt PassREg projekta organizēto diskusiju semināru Ērgļos

2015.gada 27. martā Ērgļos, Ērgļu Profesionālajā vidusskolā tiek organizēts diskusiju seminārs "Māju energoefektivitātes uzlabošana un apsaimniekošana". Ērgļu profesionālā vidusskola ir vieno no pilot jeb "bāku" projektiem Latvijas reģionā Pasīvo ēku PassREg projektā, ko SIA Vides investīciju fonds uzsāka ieviest 2012. gadā.drukāt lapu

Nedēļas jautājums

big online meds choise