ed meds choise
lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

06.04.2016 - Baltic Flows projekta starptautiskā konference: “Viedā stratēģija un pilsētvides lietusūdeņu apsaimniekošana”

Projekta "Baltic Flows - Lietus ūdens plūsmas apsaimniekošana un uzraudzība Baltijas jūras sateces baseinā" komanda, laika posmā no 2016. gada 17. līdz 18. martam apmeklēja projekta konferenci Barselonā, Spānijā.

18.03.2016 - Projekts PRIMES organizē diskusiju par šķeldas un granulu zaļo iepirkumu

2016.gada 9.martā Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju tās telpās organizēja diskusiju par šķeldas un granulu zaļo iepirkumu. Tikšanās tika organizēta ar nozares pārstāvjiem, kā arī tika aicinātas piedalīties pašvaldības, kurām interesē iepirkt šķeldu un granulas, kas iegūtas no likumīgiem avotiem, ko apliecina koksnes izsekojamības sertifikāti.

16.03.2016 - Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana - zema enerģijas patēriņa ēkās konkurss

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana - zema enerģijas patēriņa ēkās" ietvaros

02.03.2016 - Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos konkurss

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos" ietvaros.

01.03.2016 - Būvniecībā strādājošie apgūst energoefektīvu ēku būvniecību un atjaunošanu

Pēdējo trīs nedēļu laikā būvniecības profesionāļi aktīvi apguva padziļinātas zināšanas energoefektīvā būvniecībā un ēku atjaunošanā. Pilotkursā, kas projekta “BUILD UP Skills FORCE” ietvaros tika realizēts Rīgā un Ērgļos, būvniecībā strādājošajiem bija iespēja iegūt zināšanas un prasmes par gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecību, atjaunojamo energoresursu efektīvu izmantošanu un ēku atjaunošanu un pārbūvi, kas sekmēs būvdarbu kvalitāti un ilgmūžību. Uz apmācībām bija pulcējušies būvniecības speciālisti, profesionālo skolu pedagogi un mācību centru pasniedzēji, kuri atzina, ka viņus īpaši interesē resursu efektīva izmantošana un zemāki ēku uzturēšanas izdevumi, un iegūtās zināšanas un prasmes viņi varēs izmantot savā profesionālajā darbībā.drukāt lapu