lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

11.12.2015 - Zaļā publiskā iepirkuma praktisko semināru cikls reģionos ir noslēdzies

4. decembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā noslēdzās praktisko semināru cikls – par Zaļā publiskā iepirkuma pielietošanu praksē pašvaldībās un valsts un pašvaldību uzņēmumos. 

07.12.2015 - Jau pavisam drīz strādājošie varēs apgūt jaunās profesionālās pilnveides programmas energoefektīvā būvniecībā

Noslēgumam tuvojas darbs pie profesionālās pilnveides izglītības programmu izstrādes projekta “BUILD UP Skills FORCE” ietvaros. Projekta ietvaros izstrādātas programmas “Ēku siltināšanas darbi un energoefektīva renovācija” un “Inženierkomunikāciju izolēšanas darbi”, kas sniegs padziļinātas un praktiski pielietojamas zināšanas par mūsdienīgiem energoefektivitātes risinājumiem. Novembrī kārtējā projekta sanāksmē partneri pārrunāja izglītības programmu saturu un plānotās apmācības. Nākamā gada sākumā plānots pēc šīm programmām veikt pilotapmācības divām grupām – potenciālajiem programmu pasniedzējiem un strādājošajiem.

02.12.2015 - Baltic Flows projekta sanāksme par lietusūdens apsaimniekošanas un meliorācijas politikas jautājumiem

2015.gada 27. novembrī notika sanāksme „BalticFlows aktualitātes; lietusūdens apsaimniekošanas un meliorācijas politikas nostādnes un jautājumi”.

01.12.2015 - Primes projekta komanda apmeklē projekta piekto sanāksmi Lionā, Francijā

Laika posmā no 2015.gada 25. līdz 27. novembrim projketa partneri apmeklēja Francijas pilsētu Lionu, kurā tika organizēta piektā projekta partneru sanāksme, kas ilga divas dienas. 

30.11.2015 - Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā par Zaļā publiskā iepirkuma piemēroša

Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā*par Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, kas notiks 2015. gada 4. decembrī Rīgā. Pasākumu organizē VARAM sadarbībā ar Latvijas Vides investīciju fondu.

Šādi semināri jau organizēti šā gada novembra mēnesī katrā no Latvijas reģioniem - Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē. Pēdējais semināru cikla noslēguma seminārs, notiks Rīgā VARAM telpās. Reģionālo semināru cikls Rīgā notiks VARAM Peldu ielā 25, 409.telpā. Dalība ir bez maksas. Lai pieteiktos pasākumā, lūgums aizpildīt reģistrācijas anketu:

04.12.2015. semināram par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu - http://ieej.lv/Gl6ja drukāt lapu